Welkon Welding

Zincirli Çevirici

Zincirli tip çeviriciler, enine kesit düzlemsel iş parçalarını döndürmek için kullanılır. Zincir üzerindeki parçaların dönmesini sağlayan zincir tipi çeviriciler ile iş parçaları kaynağa uygun konuma getirilebilir.

Zincirli Çevirici Nedir?

Kaynak yapılacak parçalara yükseklik ayarı yapılabilmekte ve sonsuz zincir boyu ile istenilen kaynak yüksekliği ayarlanabilmektedir. Zincirli tip çeviricilerimiz H ve I tipi profillerin ve vinç kirişlerinin optimum kaynak pozisyonunu almasını sağlayarak en iyi ve sorunsuz kaynak yapılmasına yardımcı olur. Ürünlerimiz zincir tahrik için aparatlara sahiptir ve bu aparatlar aynı anda hareket etmektedir.

Zincirli tip çeviricilerimiz zincirli tahrikler, uzaktan kumanda, elektrik panosu ve muhafaza gibi bileşenlerden oluşmaktadır. En iyi koruma, kaynak sırasında ürünlerin zarar görmemesi için sağlanır. Zincirli tip çeviricilerimizi kullanacak operatörler zincir üzerindeki malzemeleri saat yönünde veya saat yönünün tersine hareket ettirebilirler. İstenilen kaynak yüksekliğine ulaşılabilmesi için yukarı ve aşağı da hareket ettirilebilir. Zincirli tip çeviricilerimiz 2 adet tahrik ünitesinden oluşmaktadır. Gerekirse, birim sayısı artırılır ve parçaların açısal yüksekliği döndürülür.

Zincirli tip çeviricilerimizin her iki ünitesi de tahriklidir ve birbiri ile eş zamanlı veya istenildiği takdirde birbirinden bağımsız olarak çalışabilirler. Zincir çeviriciler 1 tondan 20 tona kadar standart olarak üretilmektedir. Ancak daha yüksek ağırlıkları taşıyabilecek özel kapasiteler de üretiyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünler EN, CE, sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca kişiye özel zincirli tip çeviriciler de imal etmekte olup kullanım alanına göre nem, sıcaklık, soğukluk gibi değerlere bağlı olarak aşınma önleyici malzeme ve boyalar kullanmaktayız.

Zincirli Çevirici İçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teknik Detaylar

Teknik DetaylarKWZCS1000KWZCS3000KWZCS5000KWZCS10000
Yük Kapasitesi (KG)10003000500010000
Dönme Kapasitesi (MM)1000X10001200X12001200X12001500X1500
Rulolar Arası Mesafe (MM)1200120015001700
Dönüş Hızı (M/DK)2,52,52,52,5
Dönme Motoru (KW)4 adet 0,374 X 0,754X1.14X2.2
Giriş gücü380 V -50 HZ380 V -50 HZ380 V -50 HZ380 V -50 HZ
Uzunluk (MM)2500225025002750
Genişlik (MM)1000125012501400
Ağırlık (kg)1700210022502750

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

ZİNCİRLİ ÇEVİRİCİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve zincirli çeviricimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Zincirli Çevirici Kullanma Avantajları

H, I profilleri ve kolon kişileri gibi büyük ve ağır parçaların kaynağı sırasında bunların kaldırılması gerekmektedir. Ağır iş parçalarının vinçle kaldırılmasına gerek kalmasının önüne zincirli çeviriciler geçmektedir. Kaldıracağı iş parçalarının ağırlığına bağlı olarak özel olarak üretilebilmektedirler. Zincirli çevirici kullanma avantajları ile dikkat çekmekte ve ağır ve yükseğe kaldırılması gereken iş parçalarının kaynağında tercih edilmektedir. Bu makinanın yararları arasında şunlar yer almaktadır.

Kaynak yapılacak parçaların yüksekliği pratik şekilde ayarlanmaktadır.
Kaynak sırasında iş parçaları sabit tutulmakta ve kaynağın sorunsuz yapılması mümkün olmaktadır.
Zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlamaktadır.
İş parçalarını sabit tutar, kaymasını önel ve iş güvenliği sağlamaktadır.
Uzaktan kumanda yapılabilmektedir.
Zincir üzerinde olan parçalar sağa, sola, aşağı yukarı yöne doğru hareket ettirilebilmektedir.

Zincirli Çevirici Üreticisi

Zincirli çevirici üreticisi olan firmamız tüm ürünlerini üstün kalitede üretmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öğrenmekte ve bunların karşılanmasını sağlayan makinalar üretmekteyiz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve makinalarımızın özelliklerini arttırıyoruz. Standart olarak makine iki üniteden oluşmaktadır. Bunun yanında gerekirse ünite sayısını arttırmaktayız.

1 ton ile 20 arasında ağırlığa sahip iş parçalarının kaldırılması, döndürülmesi ve kaynağının yapılmasını sağlamaktadır. Tüm ürünlerin testleri yapılmakta ve kalite belgeleri de ürünle birlikte sunulmaktadır. Zincirli çeviriciler kullanılması ile iş güvenli ve verimi arttırılabilmektedir. Ağır iş makinelerinin kaynağı zaman kaybı yaşanmadan yapılmaktadır.

rotatör çevirici
Chain-type-rotator

Zincirli Çevirici

Zincirli çevirici iş parçalarının kesitli olması halinde bunların döndürülmesi için kullanılmaktadır. Konstrüksiyon imalatında kullanılan H ve I profillerin aynı zamanda kaynak kiriş gibi parçaların vince ihtiyaç duyulmadan kaynağının yapılmasını sağlamaktadır. Zincirli çevirici kullanılarak bu profiller uygun pozisyona getirilmekte ve kaynakları sorunsuz şekilde yapılabilmektedir. Zincir üzerinde bulunan parçalara dönme kabiliyeti kazandırılmakta ve uygun kaynak köşeleri oluşturulmaktadır.

Birbiri ile senkronize olarak çalışan iki düzenekten oluşan zincirli çeviricilerin zincir tahrik düzenekleri bulunmaktadır. Bu düzeneklerin kontrolü uzaktan kumanda ile pratik şekilde yapılabilmektedir. Ürünlerin ve makinayı kullanan kişinin güvenliği için üzerinde elektrik panosu bulunmaktadır. Zincir üzerinde bulunan malzemeler saat yönünde ya da tersine olacak şekilde döndürülebilmektedir.

Welkon Welding

Zincirli Çevirici İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız zincirli çevirici için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette zincirli çevirici üretmektedir.

Evet. Welkon, zincirli çeviriciyi her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, zincirli çeviricimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.