Welkon Welding

Şase Kaynak Makinası

Şase kaynak makineleri, farklı şekil ve boyutlardaki şasi ve büyük kirişleri kaynaklamak için tasarlanmıştır. Bu sistem ile tüm şase malzemeleri kolaylıkla kaynak yapılabilmektedir.

Şase Kaynak Makinesi Nedir?

Şase kaynak makinalarımız ile iş gücünüzü arttırabilir, maliyetlerinizi düşürebilir ve çok daha kaliteli kaynaklar ile daha kaliteli ürünler üretebilirsiniz.

Şase kaynak makinesi sistemi, şase bağlantı tablası, işaret köprüsü (şase baskı aparatı) ve kaynak köprüsünden (şase kaynak aparatı) oluşmaktadır. Şase kaynak makinelerinde kaynak bölgeleri mekanik takip sistemi ile takip edilmekte ve tek kaynak operatörü ile çift taraflı kaynak takibi yapılabilmektedir. Üretimi hızlandırdığı gibi daha kaliteli ve istenilen kaynağı sağlar. Şase kaynak makinelerini müşterilerimizin isteğine göre tasarlıyoruz. Şase kaynak makineleri hem tozaltı hem de tozaltı ark kaynağına uygundur.

Şase Kaynak Makineleri İçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teknik Detaylar

Teknik DetaylarWWSKM-18000
Taban Flanşı Genişliği (MM)120-350
Üst Flanş Genişliği (MM)120-350
Profil Gövde Genişliği (MM)200-1000
Profil Gövde Kalınlığı Kalınlık (MM)5-20 mm
Üst Flanş Kalınlığı (MM)5-30
H Kiriş Uzunluğu Uygulanabilir (MM)18000
Uzunluk (MM)21000
Genişlik (MM)1750
Ağırlık (KG)17500
Kaynak YöntemiMig Mag / TESTERE
İş Sızdırmazlık SistemiHidrolik Silindir

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

ŞASE KAYNAK MAKİNELERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve şase kaynak makinelerimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Şase Kaynak makinası Kullanım Avantajları

Şase kaynak makinası kullanım avantajları oldukça fazladır. Kaynak puntolu ya da puntosuz olarak yapılabilmektedir. Makinanın montajı oldukça pratiktir. Böylece taşınabilmekte ve ihtiyaç duyulan yere kurularak kullanılabilmektedir. Şasi bağlama masası, şasi baskı aparatı ve kaynak köprüsü olarak oluşturulan sistemdir. İhtiyaca bağlı olarak özelleştirilebilen bir sistemdir. Kaynak ihtiyacının olduğu tüm sektörlerde kullanılabilmektedir. Çift taraflı kaynak yapılabilmekte ve kaynağın yapılması için iş gücü ihtiyacını da minimuma indirmektedir. Makinanın sunduğu avantajlar arasında şunlat yer almaktadır.

Tüm malzemelerin kaynağının yapılabilmesi.
Hız ayarı yapılabilmekte ve kaynak kalitesi arttırılmaktadır.
Toz altı ve gaz altı kaynak yapılabilmesi.
Farklı boyutlarda, şekillerde malzemelerin kaynağının yapılabilmesi.
Puntolu ya da puntosuz iş parçalarının kaynağının yapılması.

Şase Kaynak Makinası Üreticisi

Şase kaynak makinası üreticisi firmamız teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ürünlerimizin özelliklerini sürekli geliştiriyoruz. Son teknolojiye sahip ürünlerimizde ön planda iş güvenliğini tutmaktayız. Çalışanlarınızın ve imalatlarınızın güvenliği için maksimum düzeyde önlem alınmış makinalar üretmekteyiz. Kaynak kalitesinin artması amacıyla sıfır ölü alan bulunmaktadır. İş parçaları makinaya yerleştirildiğinde sabitlenmekte ve kaymalarının önüne geçilmektedir.

Kaynak imalatlarınızı hızlı ve sorunsuz yapmak için şase kaynak makinası alabilirsiniz. Firmanızın bulunduğu sektörü ve ihtiyaçlarınızı belirtmeniz halinde buna uygun ilave özellikler ile makinayı donatmaktayız. Montajı kolay yapılan ve taşınabilen makinaya sahip olduğunuzda kaynak işleri için ihtiyaç duyduğunuz iş gücü azalmaktadır. Firmamızın ürünleri ve fiyatları hakkında bilgiyi iletişime geçerek alabilirsiniz.

chassis-welding-machine
chassis-welding-machine

Şase Kaynak Makinası

Şase kaynak makinası çok büyük parçaların, farklı boyutlarda olan kirişlerin kaynağının yapılmasını sağlamaktadır. Şaselerin ve büyük kirişlerin sorun yaşanmadan kaynağının yapıldığı bir sistemdir. Bu sistemin kullanılması ile birlikte kaynak hızı ve iş verimliliği artmaktadır. İş gücünden ve zamandan tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır. Bu sistemin avantajları arasında sürekli çalışabilmesi bulunmaktadır. Bu sayede işin kesintisiz ilerlemesi mümkün olmaktadır.

Şasi kaynak makinesi olarak da adlandırılan bu sistemle toz altı ve gaz altı kaynak üniteleri de isteğe bağlı olarak yer almaktadır. Sistemin en önemli özelliği ise tüm malzemelerin kaynağının yapılabilmesidir. Makinanın hız ayarı yapılmakta ve ihtiyaca göre kaynak boyu ayarlanabilmektedir. Çift torç özelliği bulunan makine ile kaynak süresi azaltılmaktadır.

Welkon Welding

Şase Kaynak Makineleri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız şase kaynak makineleriniz için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette şase kaynak makinası üretmektedir.

Evet. Welkon, şase kaynak makinelerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, şase kaynak makinelerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.