Welkon Welding

Kiriş Kaynak Sistemi

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız tüm kiriş kaynak sistemleri, yapısal kirişlerin her iki yüzeyinin aynı anda ve eş zamanlı olarak kaynatılmasını sağlayarak doğrultma işlemleri için tasarlanmıştır.

Kiriş Kaynak Makinesi Nedir?

Sistemimizde kirişler ray sistemi üzerinde hareket etmekte ve çift taraflı lineer kaynak yapılmaktadır. Sistem üzerinde bulunan kaynak makineleri çalışma süresini ve maliyetini azaltmakta, bu sayede hızlı ve kaliteli imalat yapılmaktadır. Kirişlerin daha hızlı kaynatılabilmesi için kaynak kafası sayısı isteğe bağlı olarak arttırılabilir. Tüm kaynak sistemlerimizde olduğu gibi kiriş kaynak sistemlerimizde de iş ve işçi güvenliği çok önemlidir.

Kiriş kaynağının yanı sıra birçok malzemenin birbirine kaynatılması gereken yerlerde kullanılır. Ayrıca kiriş kaynak makinalarımıza birkaç adet ilave edilerek yüzey sert kaplama kaynağında kullanıma uygun hale getirilebilir. H, T ve I şeklindeki çelik kirişlerin her iki yüzeyi aynı anda kaynatılır. Kiriş kaynaklarımızı ölçü ve kullanım alanlarına göre imal etmekteyiz.

Welkon Welding kiriş kaynak sistemleri, toz altı ve mig/mag kaynağı kullanır. H, I, T kirişlerinin yanı sıra vinç kirişlerinin kaynağında kullanılabilir. Özellikle gezer vinçlerin kaynak işlemlerinde büyük kolaylık sağlar.

İmalatını yaptığımız tüm kiriş kaynak sistemlerinde işçi güvenliği, operatör güvenliği, malzeme güvenliği ve sistem güvenliğini ön planda tutuyoruz. Kiriş kaynak sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için hemen bizi arayabilirsiniz.

beam-welding-machine

Kiriş Kaynak Sistemleriİçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

KİRİŞ KAYNAK SİSTEMLERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve kiriş kaynak sistemlerimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Kiriş Kaynak Sistemi Kullanım Alanları

Kiriş kaynak sistemi kullanım alanları arasında aynı zamanda çelik profillerin kaynağının yapılması da bulunmaktadır. Kiriş kaynağının yanında doğrultma yapılarak kaynağının iki taraflı şekilde yapılması gereken farklı malzemelerde de kullanılabilmektedir. Bu sistemde gaz altı ve toz altı kaynak sistemleri kullanılmaktadır. Sisteme yapılan eklemeler ile yüzey sert kaplama kaynağının da yapılması mümkün olmaktadır. İş verimliliğini arttırmakta ve kaynak işlerinin hızla ilerlemesini sağlamaktadır. Sistemin kullanılması ile şu avantajlardan yararlanma imkânı bulunmaktadır.

Kiriş kaynak işlerinin yapılmasında maliyetin düşmesi sağlanmaktadır.
H, T, I şeklinde olan çelik kirişlerin iki yüzeyinde eş zamanlı kaynak yapılabilmektedir.
Profili sabit tutan baskı araçları sayesinde malzemede eğilme, bükülme gibi yüzey bozulmalarının önüne geçmektedir.
Kiriş kaynağının yanında sert yüzey kaplama kaynaklarının da sorun yaşanmadan yapılması mümkün olmaktadır.

Kiriş Kaynak Üreticisi

Kiriş kaynak üreticisi firmamızın önceliği ürünlerin kalitesi ve iş güvenliğidir. Tüm ürünlerimizin kullanılması sırasında iş güvenliği açısından tüm önlemlerin alındığı görülmektedir. Ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirmekteyiz. Standart özelliklerde olan ürünlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip olmasını istediğiniz takdirde bizimle iletişime geçerek belirtmeniz yeterlidir.

Türkiye’nin her noktasına ürünlerimizi göndermekteyiz. Kiriş kaynaklarının kaliteli ve gelişmiş teknolojiye sahip makine ile yapılmasını sağlıyoruz. Tüm ürünler kalite kontrolden geçirilmekte ve bu şekilde kullanımı sırasında sorun yaşanmayacağından emin olmaktayız. Ürünlerimizin fiyatları ve teknik özellikleri ile ilgili bilgiyi firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

beam-welding-machine

Kiriş Kaynak Sistemi

Kiriş kaynak sistemi kirişlerde bulunan profillerin iki ucunun da eş zamanlı olarak kaynağının yapılmasını sağlamaktadır. Bu özelliği ile doğrultma ve hizalama işlemlerinin sorunsuz yapılması mümkün olmaktadır. Kirişler makinanın üzerinde bulunan doğrusal düzleme yerleştirilmektedir. Bu şekilde her iki ucunun kaynağı eş zamanlı ve doğrusal kaynak yapılabilmektedir. Bu şekilde kaynak işinin hızlı ve güvenli şekilde yapılması mümkün olmaktadır.

İş güvenliğinin ön planda tutulduğu bu sistemde kaynak sırasında parçaların yerinden oynaması, düşmesi, kaynağın yetersiz olması gibi durumlar olmamaktadır. Ayrıca işçilerin iş güvenliği açısından da alınan önlemler ile sorun yaşanmasının önüne geçilmektedir. Sistemde bulunan doğrultma özelliği ile kaynağın ardından doğrultma işlemini de yapmaktadır.

Welkon Welding

Kiriş Kaynak Sistemleri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız kiriş kaynak sistemleri için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette kiriş kaynak sistemleri üretmektedir.

Evet. Welkon, kiriş kaynak sistemlerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, kiriş kaynak sistemlerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.