Welkon Welding

L Tipi Kaynak Pozisyoner

L Tipi Kaynak Pozisyonerlerimiz iş parçalarının kaynak için en uygun pozisyona getirilmesini sağlar. Bu ürün ile iş parçası aşağı yukarı hareketleri rahatlıkla yapılabilmektedir.

L Tipi Kaynak Pozisyoneri Nedir?

Önde bulunan ‘L’ ünitesi ve tabla kendi ekseni etrafında dönerek kaynak yapacak operatöre büyük kolaylık sağlamaktadır. Taşıma, döndürme ve kaldırma ile üretim esnasında oluşabilecek malzemeyi ortadan kaldırarak zaman kaybını en aza indirir. L tipi kaynak konumlandırıcı 3 eksenli bir sistemdir.

Welkon Welding’in imalatını yaptığımız 3 eksenli L tipi kaynak pozisyonerleri kolay kontrol edilebilmekte ve operatöre büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaynak yapılacak operatör parçası yerleştirildikten sonra L tipi kaynak pozisyonerimiz kolaylıkla kontrol edilebilmektedir. Kontrol paneli ile malzemeyi saat yönünün tersine ve saat yönünde döndürebilir. Ayrıca aşağı yukarı hareket ettirerek en iyi kaynak açısını bulabilmektedir. Welkon Welding olarak 1 tondan 5 tona kadar standart L tipi kaynak pozisyonerleri ve özel durumlarda daha fazla ağırlık kaldırabilen L tipi kaynak pozisyonerleri üretmekteyiz.

L tipi kaynak pozisyonerlerde standart olarak tabla ve eğim hareketlerinde ayarlanabilir dönüş hızı, operatörlerin işini kolaylaştırmak için uzaktan kumanda sistemi, dönüşü takip edebilmek için kumanda üzerinde hız göstergesi bulunmaktadır.

Tüm kullanım alanlarına göre özel izolasyon ve boya koruma yaparak L tipi kaynak pozisyonerlerimizin ömrünü uzatıyoruz. L tipi kaynak pozisyonerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilir, firmanız için gerekli tüm şartları sağlayabilecek L tipi kaynak pozisyonerlerimizi satın alabilirsiniz. Welkon Kaynak kaliteli ve ekonomik ürünler üreterek firmanızın işini kolaylaştırır.

L Tipi Kaynak Pozisyoner İçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teknik Detaylar

Teknik detaylarWWLPOZ1000WWLPOZ3000WWLPOZ5000
Nominal Yük Kapasitesi (KG)100030005000
Mak.İş Parçası Çapı (MM)150015003250
Tabla Çapı (MM)115012501350
Tablo Döndürme Yöntemi Hidrolik Hidrolik Hidrolik 
Krank Döndürme Yöntemi Hidrolik Hidrolik Hidrolik 
Tabla Dönme Hızı (RPM)0,15-1,50,1-10,078-0,78
Boyut (MM)2500x2850x10002500x3000x12004300x3400x1760
Ağırlık (kg)2550360010300
Teknik detaylarWWLPOZ1000WWLPOZ3000WWLPOZ5000
Nominal Yük Kapasitesi (KG)100030005000
Mak.İş Parçası Çapı (MM)150015003250
Tabla Çapı (MM)115012501350
Tablo Döndürme YöntemiHidrolikHidrolikHidrolik
Krank Döndürme YöntemiHidrolikHidrolikHidrolik
Tabla Dönme Hızı (RPM)0,15-1,50,1-10,078-0,78
Boyut (MM)2500x2850x10002500x3000x12004300x3400x1760
Ağırlık (kg)2550360010300

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

L TİPİ KAYNAK POZİSYONERİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve l tipi kaynak pozisyoneri seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

L Tipi Pozisyoner Kullanma Avantajları

L tipi pozisyoner kullanma avantajları fazla olmasıyla dikkatleri çekmektedir. Kullanımı sırasında iş parçasının pozisyonere yerleştirilmesinin ardından gerekli döndürme, aşağı ve yukarı kaldırma işlemleri ile en uygun kaynak pozisyonu ayarlanabilmektedir. Operatörün bu işlemleri yapmasının ardından ise kaynak kaliteli şekilde yapılmaktadır.  Pek çok sektörde kullanılan bu pozisyoner ile 1 tondan 5 tona kadar olan malzemelerin kaynak için en doğru pozisyonu bulması sağlanmaktadır. Bu ürünü kullanmanın avantajları arasında şunlar yer almaktadır.

3 eksenli ve hidrolik olması ile kaldırma ve döndürme için farklı araçlara olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.
Kaynak operatörü pozisyoneri, saat yönünde, saat yönünün tersine, aşağı yukarı döndürebilmektedir. Bu sayede en uygun kaynak pozisyonu bulunmaktadır.
İş güvenliği açısından uzaktan kumanda edilebilmektedir.
Seri üretim yapılmakta ve iş gücüne duyulan ihtiyacı azaltmaktadır.

L Tipi Pozisyoner Üreticisi

L tipi pozisyoner üreticisi olarak bu ürünü kullanma ihtiyacı olan bütün fabrika ve atölyeler için firmamız kaliteli ürünler sunmaktadır. Operatörün kolay takibi ve ayarlamaları yapabilmesi adına kontrol paneli bulunan ürünlerimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Kullanılacağı sektöre ve iklim şartlarına bağlı olarak boyası yapılmakta ve ömrünün uzun olması için üretimi sırasında kaliteden ödün vermemekteyiz. Firmamızın üretimini yaptığı L tipi pozisyoner ile işlerinizi hızlandırabilir ve kaliteli kaynak yapabilirsiniz. Ürünümüzün teknik özelliklerini ve fiyatını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

l-type-welding-positioner
l-type-welding-positioner

L Tipi Pozisyoner (3 Eksenli+Hidrolik)

L tipi pozisyoner 3 eksenli ve hidrolik olarak farklı şekillerde ve ağırlıkta olan parçalara kaynak pozisyonu vermektedir. Kaynak operatörlerinin işlerini kolaylaştırmaktadır. En uygun kaynak pozisyonunun bulunması amacıyla yukarı aşağı hareketin yanında kol hareketleri de uygulanmaktadır. Malzemelerin kaynak yapılması sırasında oluşan taşıma, kaldırma döndürme gibi tüm işlemleri yapabilmektedir. Bu sayede ayrıca vinç gibi farklı makinalara olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Tek başına taşıyan, döndüren, kaynak için en doğru pozisyonu bulmasını sağlayan pozisyoner iş verimliliğini arttırmaktadır. İmalat sırasında iş gücüne ihtiyacı azaltmaktadır. Zaman kaybını minimuma indirmekte ve seri üretim yapılması mümkün olmaktadır. Kullanımı kolay olan pozisyoner imalatın kaliteli ve hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Welkon Welding

L Tipi Kaynak Pozisyoneri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız l tipi kaynak pozisyoneri için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette l tipi kaynak pozisyoneri üretmektedir.

Evet. Welkon, l tipi kaynak pozisyonerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, l tipi kaynak pozisyonerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.