Welkon Welding

Boom Kaynak Makinası

Boom kaynak makinelerimiz genellikle hareketli bomların kaynağında kullanılmaktadır. Ağır hizmet operatörleri tarafından sürekli olarak erişilemeyen ve kaynak yapılamayan hızlı ve kolay lineer kaynak sağlar.

Boom Kaynak Makinesi Nedir?

Büyük boomların makine üzerinde kolayca tutulmasını sağlayan mengeneler vasıtasıyla sabitlenmektedir. Bu, boomun kaynak sırasında bükülmesini veya bükülmesini önler. Makinamızda bulunan plc ekrandan kontrol edilebilmektedir.

Makinalarımızda yatay kızak sistemi bulunmakta ve bu sisteme entegre çeneler iş parçalarının titreşimsiz ve stabil kalmasını sağlamaktadır. Böylece boom kaynak makinesi hareket ederek operatör tarafından seçilen bölümlerin kaynak yapılmasını sağlar.

Duruş süresini kısaltmak, üretkenliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için doğrusal kaynağın gerekli olduğu tüm ağır fabrika koşullarında kullanılır. Boom kaynak makinelerimiz sayesinde yüksek kalitede kaynak hatları elde edebilirsiniz. Ayrıca kaynak takip sistemi ile sapmaların önüne geçilerek sorunsuz kaynak yapılması sağlanmaktadır. Welkon Welding boom kaynak makinalarımız hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen bizi hemen arayınız.

boom-weldig-machine

Boom Kaynak Makineleri İçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

BOOM KAYNAK MAKİNELERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve boom kaynak makinelerimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Boom Kaynak Makinası Kullanma Avantajları

Boom kaynak makinası kullanma avantajları ile pek çok sektörde kullanılmaktadır. Kaynak bom makinası hareketi operatör tarafından kontrol edilmektedir. Kaynağın makinanın hareket ediyor olması ile kesintisiz sonuçlanması sağlanmaktadır. Malzemelerin hareket etmesi, titreşim olması önlenmektedir. Malzeme doğru noktada sabitlenerek kaynağı yapılmaktadır. Bu makinanın kullanılmasının getirdiği avantajlar arasında şunlar bulunmaktadır.

Makinada bulunan plc ekran ile operatör kaynağı kontrol edebilir.
Boom kaynaklarının hassas ve kaliteli olarak yapılması sağlanır.
Kaynak operatörlerinin ulaşmakta zorlanacağı noktaların kaynağı seri olarak yapılabilir.
Üretim hızlı ve seri olarak yapılır.
Kesintisiz üretim yapılabilir.
Makinanın hareket kabiliyeti olması ile yatay ve dikey düzlemde kesintisiz şekilde kaynak yapılabilmektedir.
İş verimi artar, insan gücünden ve zamanda tasarruf edilir.

Boom Kaynak Makinası Üreticisi

Boom kaynak makinası üreticisi firmamız teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve kullanma avantajlarının artmasını sağlıyoruz. Üretim sırasında kaliteden olduğu gibi güvenlikten de kesinlikle ödün vermemekteyiz. Çalışanların, malzemenin ve işin güvenliği amacıyla üst düzeyde önlemler almaktayız. Bu önlemlere dikkat edilerek üretilen bom kaynak makinası ile işlerinizin hızla ilerlemesi mümkün olmaktadır.

Makinada bulunan takip sistemiyle kontrol anlık olarak yapılabilmektedir. Ürünlerimizin üstün özellikleri ile fabrikanızda iş verimini üst düzeye taşıyabilirsiniz. Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına gönderiyoruz. Bu şekilde ülkemizin her noktasında üstün kalitede ürünlerimizin kullanılması mümkün olmaktadır. Bom kaynak makinası teknik özelliklerini öğrenmek ve fiyat bilgisini almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

boom-weldig-machine

Boom Kaynak Makinası

Boom kaynak makinası kaynak operatörlerinin ulaşamayacağı noktalarda bom kaynağının yapılmasında kullanılmaktadır. En fazla mobil vinçlerin bomlarının kaynağının yapılmasında kullanılan bir makinadır. Doğrusal düzlemde yer alan bomların kaynağı kolay ve hızlı şekilde yapılabilmektedir. Makine üzerinde çeneler yer almaktadır. Bu çene yardımıyla büyük bomlar sabitlenmektedir. Böylece kaynağın mükemmel ve hızlı yapılması mümkün olmaktadır.

Makinanın üzerinde bulunan çeneye bomlar sabitlenerek kaynak başlatılmaktadır. Kaynak operatörü makinada bulunan dijital ekrandan işi takip edebilmektedir. Gerekli kontrolleri kolayca yapmakta ve işin sorunsuz yürümesi mümkün olmaktadır. Makine da bulunan torçlar ile mini bomlara bağlanmaktadır. Yatay kızak sistemleri ile parçalar sabitlenmekte ve hassas olarak kaynak sorunsuz şekilde yapılabilmektedir.

Welkon Welding

Boom Kaynak Makineleri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız boom kaynak makineleriniz için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette boom kaynak makinası üretmektedir.

Evet. Welkon, boom kaynak makinelerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, boom kaynak makinelerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.