Welkon Welding

Hakkımızda

Toplumun gelişebileceği bir gelecek için yaratıcı, kapsamlı ve sürdürülebilir Kaynak Makineleri çözümleri geliştiriyoruz.

BİZ KİMİZ?

Dünya Fabrikasında
Sektörün Lideriyiz.

Welkon Kaynak olarak, işinizin kalitesi ile uzun yıllara dayanan tecrübe ve yüksek uzmanlığa sahibiz. Küçük bir firmadan büyük bir firmaya dönüşerek kurulduğumuz ilk günkü kalitemiz,sektöründe öncü ve yüksek hizmet kalitemiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz ürün ve projelerimiz, yılların verdiği tecrübe ile firmanızın büyümesine katkı sağlıyor ve referansımızla güveninize güven katıyor, Türkiye’nin en kaliteli ve en iyi hizmetini sunuyoruz. Boru çevirici, tank çevirici, boyuna kaynak makinesi, dikiş kaynak makinesi, lineer kaynak makinesi, dairesel kaynak makinesi, yatay çevre kaynak makinesi, yatay tip otomatik dairesel kaynak makinesi, kaynak konumlandırıcı, kolon ile sektörün en popüler firmalarından biriyiz. ve bom, kaynak manipülatörü, H kiriş kaynak makinesi, L tipi kaynak konumlandırıcı, manşon kaynak makinesi, treyler şase konumlayıcı ve zincir döndürücü.

robot kaynak makinası
25+
Yıllık Tecrübe
1.100+
Firma İmalatını Yaptığımız Kaynak Makinalarında Bizi Tercih Ediyor

Kaliteli ve güvenilir kaynak makinesi üreticisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bize talebinizi gönderin, size rekabetçi fiyatlarla en iyi teklifimizi verelim.

0 +
Deneyim
0 +
Takım üyeleri
0 m2
Fabrika Büyüklüğü
WELKON WELDING

KAYNAK MAKİNELERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve kaynak makinelerimizi tercih etmenizin nedenlerini aşağıdan inceleyiniz.

Kaynak
Analiz
Hedef Odaklı
Şeffaflık
Kalite
Prestijli
Çevresel
Gizlilik
7/24 Özel Destek

Vizyonumuz

İnovasyon odaklı kadromuzla, sektörümüzde güvenilir ekibimizle üretim kalitesi, iş gücü, personel güvenliği ve müşteri memnuniyetine değer katarak Türkiye’de lider ve tüm dünyada adından söz ettiren bir şirket olmak için çalışıyoruz.

Müşterimizle aramızdaki bağ ile hareket eden bir firma olarak tüm enerjimizi insan hayatını kolaylaştırmak için harcıyoruz. Personelimiz ve ürettiğimiz ürünler her zaman müşterilerimizin mutluluğu ve gelişimi önceliğimize uyum sağlamaktadır.

Tüm ekibimiz ve çalışanlarımız için insan hayatına değer kattığına inandığımız projelerimiz için büyük bir aile olarak özveriyle çalışıyoruz. Müşterimize uygun çözümler sunar, ürünlerimizi sürekli geliştiririz.

Nitelikli kalite ve hızlı koşulların gerektirdiği esneklik ve seri kabiliyetine sahip bir firma olarak uzun vadeli ve kesintisiz başarıya önem veriyoruz.

Üretimimizi, operasyonlarımızı ve kalitemizi her şeyin önünde tutarız. Hızlı çözümlerle müşterilerimize en iyi kaliteyi ve en ekonomik fiyatları sunuyoruz.

Misyonumuz

Sektörümüzün söz sahibi imalatçı firmalarından biri olarak müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eder, tüm ürünlerimizi ve markamıza ait yeni ürünleri sektöre sunarak bir dünya markası olma yolunda büyük çaba sarf ederiz. …

Müşteri ve tedarikçilerle uzun vadeli ilişkiler kurarak kalitemizi üst seviyede tutmak

Ürünlerimizin üretiminin her alanında etik yaklaşım…

İmalat sektöründe pazar alanını geliştirerek güçlü satış organizasyonları oluşturmak…

En iyi ve kaliteli üretimi yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak…

Sadece satış öncesi değil, satış sonrası hizmetleri de bir üst seviyeye…

İmalat sonrası kaliteli ve güvenli nakliye ve kaliteli montaj hizmetleri sunmak…

Kaynak alanında lider firma olmak…

Uluslararası ve uzun vadeli yatırımları gerçekleştirmek için…

Sürekli büyüyen geniş istihdam alanı yaratmak…

Deneyimli kadrosu ile çağdaş emeğe odaklanın…