Welkon Welding

Manşon Kaynak Makinası

Manşon Kaynak Makinası arıyorsanız ve bu makinaya ihtiyacınız varsa, Welkon Welding olarak tam isteğinize uygun şekilde üretebiliriz. Manşon Kaynak Makinası için iletişime geçin ve tüm detayları öğrenin.

Manşon Kaynak Makinası Nedir?

Manşon Kaynak Makinaları bu işlemleri yapabilmek için iki farklı şekilde imal edilmiştir. Birinci mekanizmada parça sabit tutulmakta ve torç mekanizması parça etrafında 360 derece dönmektedir. İkinci mekanizmada torç mekanizması sabit kalmakta ve parça 360 derece döndürülerek kaynatılmaktadır.

Manşon Kaynak makinelerinde parça yaklaştırma ve sıkıştırma sistemleri pnömatiktir. Manşon kaynak makinaları en ağır endüstriyel şartlara dayanıklı ve yüksek kalitede üretilmektedir. Manşon kaynak makinalarımız ile kavis ve gövdelerdeki kaplinleri otomatik olarak kaynatmanıza yardımcı olur. Sleeve mayalama makineleri, perdenin gerekli olduğu tüm kullanım alanlarında kullanılmaktadır. Özellikle hidrolik silindir imalatçı firmalar, basınçlı kap imalatçıları ve kazan suyu ısıtıcı imalatçıları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Manşon Kaynak makinelerimiz büküm, daire ve tabla malzemelerinde kaynak işlemini kolaylaştırmak için özel sehpalı olarak imal edilip teslim edilmektedir. Talaşlı kaynak makinelerimizde parça ve malzeme için kaynak hızı ayarı ve yükseklik ayarı standart olarak yapılabilmektedir.

Maşaların kaynak işlemini kolaylaştırmak için alt tabla ve torç sarkma aparatı bulunmaktadır. Ayrıca PLC sistemi poliklinik kontrol pedalı ve punta kontrol sistemi ile birlikte teslim edilebilmektedir.

Manşon Kaynak Makineleri İçin Çözümlerimiz ve Avantajlarımız

Manşon Kaynak Makinası Teknik Detayları

TEKNİK DETAYLARWWMKM-650
Boru Bağlantı Çapı (MM)10-100
Boru Bağlantı Çapı Yükseklik (MM)20
Max.Gövde Çapı (MM)650
Boyutlar (MM)750x1400x2000
Giriş gücü230v-50Hz
Ağırlık (kg)850

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

MANŞON KAYNAK MAKİNELERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve manşon kaynak makinelerimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Manşon Kaynak Makinası Avantajları

Manşon Kaynak makinası avantajları arasında otomasyon ile üretimin hızlı ve kesintisi yapılması bulunmaktadır. Özel sehpası bulunan makinayla daire, bombeli, tabla malzemelerin üzerine manşon kaynatılması mümkün olmaktadır. İş hızı artmakta ve hızlı aynı zamanda kaliteli üretim yapılabilmektedir. Kaynak hızının ayarlanması mümkün olmaktadır. Malzemenin yüksekliği ayarlanabilmekte ve sıfır hata ile kaynak yapılabilmektedir. Bu makinanın kullanılmasının sunduğu avantajlar arasında şunlar yer almaktadır.

Bombeli, daire ve tabla yüzeylere manşon kaynatılması mümkün olmaktadır.
Üstün güvenlik sistemleri ile çalışanın, malzemenin ve işin güvenliği üst düzeyde sağlanmaktadır.
Otomatik sistemlidir ve bu sayede kesintisiz olarak üretimin yapılması mümkün olmaktadır.
İş verimi artmakta ve seri üretim yapılabilmektedir.

Manşon Kaynak Makinası Üreticisi

Manşon Kaynak makinası üreticisi firmamız standart özelliklerle olduğu gibi firmanızın ihtiyaçlarına bağlı olarak ilave özelliklerle üretim yapmaktadır. Manşonun sabit olması için alt tablası, torç sarkmasını önleyicisi bulunmaktadır. İhtiyaç duymanız halinde punta kontrol sistemli, plc sistemli, ayaktan kontrol pedalı da eklenebilmektedir. Özel sehpası ile teslim ettiğimiz makinanın üstün kalitede olması ile uzun yıllar sorunsuz kullanılması mümkün olmaktadır.

Firmamız iş güvenliğine üst düzeyde önem vermektedir. Bunun için tüm ürünlerimizin kalitesinden ödün vermemekteyiz. İş veriminiz artarken aynı zamanda güvenliğinde üst düzeyde olmasını sağıyoruz. Ürünün fiyatı ve detaylı teknik özellikleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

sleeve-welding-machine

Manşon Kaynak Makinası Ne için Kullanılır?

Manşon Kaynak makinası hava tankları, kompresör, LPG tankları, hava tüpleri, hidrolik silindir, genleşme tanklarının üzerlerine manşon kaynatılmasını sağlamaktadır. Bombeli, kare ve elips parçaların üzerine de manşon kapaklarını kaynatmaktadır. Makine üzerinde bulunan V yataklarında torç mekanizması ile malzeme sabitlenir. 0 ile 360 derecede dönüş yapılarak kaynak kısa sürede tamamlanmaktadır. Bunun tam tersi sistemle de kaynak yapılabilmektedir. Tersi olan sistemde torç sabit kalır ve malzeme 360 derece döndürülerek sabitlenir.

Manşon Kaynak makinaları sağlam gövdeleri ve kaliteli üretimleri ile en ağır çalışma şartlarında dahi sorun çıkartmamaktadırlar. Pnömotik olarak çalışan makine ile iş parçasına yaklaşma ve sıkma işlemi yapılmaktadır. Bombeli gövdeler üzerine manşon kaynakları sorunsuz olarak yapılmaktadır. Kaynak otomatik şekilde yapılmaktadır.

Welkon Welding

Manşon Kaynak Makineleri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız manşon kaynak makineleriniz için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette manşon kaynak makinası üretmektedir.

Evet. Welkon, manşon kaynak makinelerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, manşon kaynak makinelerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.