Welkon Welding

Boru Çevirici

Welkon Welding, boru çevirici üretir, satar ve kurar. Boru çeviriciler, tank, basınçlı kap, kazan, tank, reaktör, yakıt varili ve dairesel iş parçalarının dıştan kaynak edilmesini kolaylaştırmak ve bu parçaların kolay dönmesini sağlamak için kullanılır.

Boru Çevirici Nedir?

Boru çeviricinin amacı, farklı çaplardaki silindirik parçaların kolayca dıştan kaynaklanmasını sağlamaktır. Ağır sanayide dairesel şekillerin dış kaynakları zahmetli bir şekilde yapılmakta, işçilik ve zaman artmaktadır. Boru döndürücü iş gücünü azaltır, imalat ve kaynak süresini kısaltır ve kaynak kalitesini sağlar.

Welkon Welding olarak imalatını yaptığımız boru çeviricilerimiz hem otomatik hem de manuel kaynakta hız ve verimi arttırmaktadır. Ayrıca vinç ihtiyacını minimuma indirdiği ve kullanımı daha kolay olduğu için çelik konstrüksiyon fabrikalarında sürekli olarak kullanılmakta ve büyük önem taşımaktadır. İmalatını yaptığımız boru çeviricilerimiz biri tahrikli diğeri avaralı olmak üzere 2 üniteden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak kullanım alanına göre ünite sayısı arttırılabilir.

Welkon Welding 1 tondan 8 tona kadar standart kapasiteli boru döndürücüler üretmekte olup, isteğinize göre daha büyük kapasitelerde de üretim yapmaktadır. Boru döndürücüler dönüş hızını ve yüksekliğini ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Bu ayarlar ürünün uzaktan kumandası ile yapılabilmekte ve kumanda üzerindeki dijital gösterge ile ayarlar gözlemlenebilmektedir. Poliüretan kaplama tekerlekler darbe ve sarsıntıları önleyebilir. İsteğe göre raylı veya manuel hareket kabiliyeti ile üretilebilir. Boru çeviricilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen arayın.

pipe-rotator-with-stand

Boru Çevirici Çözümlerimiz ve Avantajlarımız

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

BORU ÇEVİRİCİLERİMİZİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve boru çeviricilerimizi seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Boru Çevirici Kullanma Avantajları

Boru çevirici kullanma avantajları fazla olması ile silindirik malzemelerin kaynağının yapıldığı fabrika ve atölyelerde kullanımı artmaktadır. Kullanımı ile vinç ihtiyacını ortadan kaldırmakta çevresel kaynağın kaliteli şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Otomatik ya da elle yapılan kaynaklarda kullanılmaktadır. Çeviricinin hızı ayarlanabilmektedir. Bu şekilde kaynağın kontrollü şekilde yapılması da mümkün olmaktadır. Boru çeviricisinin kullanılması ile sunduğu avantajlar arasında şunlar yer almaktadır

Kablosuz uzaktan kumandası ile çeviricinin kontrolü yapılabilmektedir.
Hızı ayarlanabilmekte ve kaliteli kaynak yapılmaktadır.
3, 5, 8 standart kapasite olmakla birlikte farklı kapasitelerle de üretilerek her sektörde çevresel kaynağın mükemmel ve kolay yapılmasını sağlamaktadır
Frenli ve fan soğutmalı olmasıyla uzun süre kullanılabilmekte ve kaynak kesintisiz yapılabilmektedir.

Boru Çevirici Üreticisi

Boru çevirici üreticisi firmamız teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ürünlerimizi geliştirmeye ve beklentilerin üzerine çıkmaya devam etmekteyiz. Kaynak işlerinin hızlanması, iş veriminin artması ve iş gücüne duyulan ihtiyacın azalması adına ürünler tasarlamaktayız. Tüm ürünlerimizin kalite kontrolleri titiz şekilde yapılmaktadır. Testleri gerçekleştirildikten sonra ürünlerimizi sunmaktayız.

Firmamız tarafından üretimi yapılan boru çeviricilerin standart ölçüleri ve özellikleri isteğinize bağlı olarak değişebilmektedir. Silindirik malzemelerin çevresel kaynağının mükemmel yapılmasını sağlayacak olan ürünümüz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde ürünün teknik özelliklerini ve fiyatını öğrenerek uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

pipe-rotator-with-stand
pipe-rotator-with-stand

Boru Çevirici

Boru çevirici silindirik olan iş parçalarının çevresel kaynağının yapılmasında kullanılmaktadır. Silindirik aynı zamanda çapı değişen malzemelerin kaynağı yapılırken dönmesini sağlamaktadır. Bu ürün kullanıldığında malzeme saat yönünde ya da saat yönünün tersine kolayca çevrilebilmektedir. Bu ürünle her boyutta silindirik olan malzemelerin çevresel kaynakları sorunsuz yapılmaktadır. Otomatik ya da elle yapıla kaynaklarda iş verimini arttırmaktadır.

Boru şeklinde olan malzemenin döndürülmesi için insan gücüne ya da vince olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Boru çevirici üzerinde bir tahrikli bir de avare olan iki ünite yer almaktadır. Kule boruları, tanklar, kazanlar, reaktörler, yakıt varilleri gibi dairesel şekilli bütün malzemelerin kaynağı sırasında kullanılabilmektedir. 3, 5, 8 ton kapasite ile standart üretim yapılmaktadır. Bunun yanında ihtiyaca göre farklı kapasitede de üretilmektedir

Welkon Welding

Boru Çevirici İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız boru çevirici için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette boru çevirici üretmektedir.

Evet. Welkon, boru çevirici her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, boru çevirici her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.