Welkon Welding

Şase Pozisyoner

Zincirli tip çeviriciler, enine kesit düzlemsel iş parçalarını döndürmek için kullanılır. Zincir üzerindeki parçaların dönmesini sağlayan zincir tipi çeviriciler ile iş parçaları kaynağa uygun konuma getirilebilir.

Şase Pozisyoner nedir?

Kaynak yapılacak parçalara yükseklik ayarı yapılabilmekte ve sonsuz zincir boyu ile istenilen kaynak yüksekliği ayarlanabilmektedir. Zincirli tip çeviricilerimiz H ve I tipi profillerin ve vinç kirişlerinin optimum kaynak pozisyonunu almasını sağlayarak en iyi ve sorunsuz kaynak yapılmasına yardımcı olur. Ürünlerimiz zincir tahrik için aparatlara sahiptir ve bu aparatlar aynı anda hareket etmektedir.

Zincirli tip çeviricilerimiz zincirli tahrikler, uzaktan kumanda, elektrik panosu ve muhafaza gibi bileşenlerden oluşmaktadır. En iyi koruma, kaynak sırasında ürünlerin zarar görmemesi için sağlanır. Zincirli tip çeviricilerimizi kullanacak operatörler zincir üzerindeki malzemeleri saat yönünde veya saat yönünün tersine hareket ettirebilirler. İstenilen kaynak yüksekliğine ulaşılabilmesi için yukarı ve aşağı da hareket ettirilebilir. Zincirli tip çeviricilerimiz 2 adet tahrik ünitesinden oluşmaktadır. Gerekirse, birim sayısı artırılır ve parçaların açısal yüksekliği döndürülür.

Zincirli tip çeviricilerimizin her iki ünitesi de tahriklidir ve birbiri ile eş zamanlı veya istenildiği takdirde birbirinden bağımsız olarak çalışabilirler.

Zincir çeviriciler 1 tondan 20 tona kadar standart olarak üretilmektedir. Ancak daha yüksek ağırlıkları taşıyabilecek özel kapasiteler de üretiyoruz. Ürettiğimiz tüm ürünler EN, CE, sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca kişiye özel zincirli tip çeviriciler de imal etmekte olup kullanım alanına göre nem, sıcaklık, soğukluk gibi değerlere bağlı olarak aşınma önleyici malzeme ve boyalar kullanmaktayız.

chassis-positioner

Şase Pozisyoneri İçin Çözümlerimiz & Avantajlarımız

Teklif Alın!

Lütfen talebinizi aşağıdaki form ile bize gönderin.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

Makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bugün bizi arayın.

Müşteri Hizmetleri

+90 332 248 33 00

WELKON WELDING

ŞASE POZİSYONERİ NEDEN SEÇMELİSİNİZ?

Lütfen bizi ve şase poziyoneri seçmeniz için nedenleri aşağıdan inceleyiniz.

Kalite
Analiz
Hedef Odaklı

Şase Pozisyoner Avantajları

Şase pozisyoner kullanma avantajları oldukça fazladır. Kaliteli ve teknolojik gelişmelerle özellikleri artan bu sistemin kullanılması sırasında yüksek iş gücüne ihtiyaç duyulmamaktadır. İş gücünden tasarruf edilirken aynı zamanda iş verimi de artmaktadır. İş güvenliği ön planda tutulmaktadır. Çalışanların ve yapılan işin güvenliği için üst düzeyde önlemler sistemde yer almaktadır. Şase pozisyonerinin kullanılması ile birlikte şu yararları olduğu görülmektedir.

Tır, kamyon, vagon, römork şasilerinin montajının yapılması ve 360 derece dönebilmesi sağlanmaktadır.
Seri üretim yapılabilmekte ve son kaynaklar hızla tamamlanmaktadır.
Büyük şasilerin kaldırma sistemi ile kaldırılması ve kaynağının yapılması mümkün olmaktadır.
Büyük şasilerin kaynağı sırasında yaşanan zorlukları ortadan kaldırmaktadır .
İş güvenliği için alınan önlemlerle işin sağlıklı şekilde yürümesi sağlanmaktadır.

Şase Pozisyoner Üreticisi

Şase pozisyoner üreticisi olarak farklı türlerdeki şaselerin son kaynaklarının yapılmasını sağlayan ürünler hazırlamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek hangi araç şasesi için bu ürüne ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz yeterlidir. Bu şekilde uygun ölçülerde ve özelliklerde üretimi üstün kalitede yapmaktayız. Seri üretil yapılmasını sağlayan ürünlerimiz ile işlerinizin hızlanması mümkün olmaktadır.

Türkiye’nin her noktasına ürünlerimizin gönderiyoruz. Bu şekilde üstün kalitede şaselerin son kaynağını yapmayı sağlayan pozisyonere sahip olmanız mümkün olmaktadır. Çalışanlarınızın ve işinizin güvenliğini sağlayan ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi ve fiyatını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Standart ölçülerde olan şase pozisyonerlerinin yanında özel ölçülerde pozisyoner talepleriniz kısa sürede karşılanmaktadır.

Şase Pozisyoner

Şase pozisyoner çeşitli şaselerin son kaynaklarının sorunsuz ve kolay yapılmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem iki uçta bulunan kafalar arasında bulunan kaynak pozisyoneri olarak tasarlanmıştır. Hazırlanmış olan tır, vagon, kamyon, römork gibi şaselerin son kaynaklarının yapılması sırasında kullanılır. Bu sistemin kullanılması ile iş verimliliği artmaktadır. İş gücünden ve zamandan tasarruf edilmesi mümkün olmaktadır.

Şase pozisyoner ana gövdesinde şaseleri sabitleme bölümü, montaj platformu, kaldırıcı sistem ve hidrolik sistem bulunmaktadır. Bu sistem ile şaselerin 360 derece döndürülmesi mümkün olmaktadır. Pozisyonerin bir kafası şaseyi 360 derece döndürürken diğer kafa ise avare olarak dönmektedir. Kaynağın kaliteli şekilde yapılması ve şasenin sabitlenmesi mümkün olmaktadır.

Welkon Welding

Şase Pozisyoneri İçin En Popüler Sorular

Üretimini yaptığımız şase pozisyoneriniz için en popüler sorularımıza kolayca cevap bulmak için lütfen göz atın. Başka sorularınız varsa, hızlı ve doğru cevap alabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Evet. Welkon istediğiniz adette şase pozisyoneri üretmektedir.

Evet. Welkon, şase pozisyonerini her ülkeye ihraç etmektedir. Bizimle iletişime geçerek hangi modellere ihtiyacınız olduğunu ve hangi ülkeden olduğunuzu bildirebilirsiniz.

Evet, şase pozisyonerimizi her zaman gelip görebilir ve inceleyebilirsiniz.